RTK spol. s ro Rokytnice nad Jizerou, Lysá hora

6

Besplatno preuzimanje (Doprinesite mi drugim projektima) u visokoj razlučivosti.

Da biste me gledali na usluzi YouTube pretplatiti se.

Preuzimanje

Društvo RTK spol. s ro je výrobcem širokého sortimentu tkanin v šířích učiniti 160-200 cm kao i počevši nití v osnově do 10.710 nití. Od roku 2012 možete postaviti širok aparat Vamatex Silver 360 s mogućnošću kopiranja sa šavom až do 340 cm.

Všechny tkací stroje jsou vybaveny listovými stroji až do počně 24 listů, je také možno vyrábět víceosnovní vazby a vazby perlinkové.

Jsou zpracovávány všechny materiály staplové a na jak přírodní, tak syntetické. Izbjegavajte višestruko podešavanje.

Nežvětší podíl výroby činí lehké bavlnářské tkaniny (košiloviny) z nejkvalitnějších jemných bavlněných přízí od tex 7,4 v hmotnosti tkanin od 70 do 150 g / m2, Povucite prema dolje i pritisnite tipku na kraju okvira, a zatim pritisnite 420 g / m.2 a do z přízí nejen bavlnářských, ale i přízí lněných, viskózových, sintetických, vlněných či směsových.

Firma RTK spol. s ro nabízí vedle prodeje režných tkanin také prodej tkanin bělených, barvených nebo jinak upravených, stejně tak i prodej kusových konfekčních výrobků (např. lůžkovin, utěrek, plen apod). Tyto činnosti jsou zajišťovány v kooperaci s externími dodavateli.

Jedna se o výrobu zakázkovou, tnz. minimální výrobní množství tkaniny na konkretnom zakázku je 2000m (není vytvářena vlastní kolekce výrobků).

Roční produkce dosahuje za 2,2 milijunay metrů, resp. 4 milijunay m2, Zato je neželjeni 80% je izvoznik do západních zemí a pro nejnáročnější klientelu.

Rámcový výrobní sortiment:

  • Košiloviny (bez pestře tkané osnovy)
  • Technické tkaniny z PES přízí (Trevira CS)
  • Lůžkoviny (povlečení, prostěradla), včetně tkanin 100% lněných
  • Tkaniny pro domácnost z bavlny, směsí nebo lnu (ubrusoviny, damašky, utěrkoviny, vaflové zboží, prostěradloviny, pleny apod.)
  • Slučaj je odsvní či nábytkové tkaniny
  • Technické tkaniny (stanovnici, plachtoviny, tkaniny pro tisk aj)
  • Zajašťování barbení úprav na tyto tkaniny vč. možnosti konfekčního zpracování tkanin pro domácnost

RTK, spol. s ro protiv Rokytnici nad Jizerou, je společnost, která navazuje na dlouholetou tradicionalnim tekstilnim výroby v Rokytnici nad Jizerou. Základy je čvrsto sposoban datirati na rok 1867. Vyraběly se zde vzdy převážně bavlněné tkaniny a na šalke i žakárské, režné i barevné, určitou dobu měla firma i vlastní bělidlo, takže sama upravljala tkaniny do konečné prodejní podoby.

RTK spol. s ro Rokytnice, Lysá hora

Po 2 světové válce byla firma jedinstvo ze závodů národního podniku Seba np Podstatné změny nastaly po roce 1992, koji je potpisala zprivatizována, Zahvaljujući novoj etapi roba i podmornica, RTK, spol. s ro Nastavit će se na manje od stotinu poduzetničkih i zahraničnih kapitala, koji će se nadograditi na modernizaciju strojnoga parkirališta, te i zabezpečení nových zakázek a naplnění strojních kapacit tkalcovny.

V této době došlo také k rozsáhlé modernizaci celého objektu firmy. Týkalo se to zejména stavebních rekonstrukcí výrobních objektu, výměny elektrických rozvodů, byla postovana nová plynová kotelna vč. výměny rozvodů topení, na tkalcovně byly instalacija automatické klimatizační jednotky, zcela nové je vodní hospodářství apod.

Firma raspolaže strojnom opremom, které zajišťuje výrobu staplových tkanin ve vysoké kvalitě a to se zaměřením na jemné bavlnářské oděvní tkaniny.

Rokytnice leží na severu Čech na západní části pohoří Krkonoš. Ježí odvěkou historií prolíná tekstilní průmysl, který byl v minulosti hlavním zdrojem příjmů města a obživy lidí. Vještačenje je dobro opremljeno, turističko i sportsko središte. Vestaj je idealno mjesto za odmor za horskou turistickog zimlja malo významným střediskem pro sjezdové i běžecké lyžování.

dijeljenje
Molimo pričekajte ...

Svi komentari

Napiši komentar

Adresa vazi emailová nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *